Două femei au ajuns la spital în urma unui accident rutier petrecut în Constanţa
Două persoane au fost rănite în urma unui accident rutier petrecut astăzi, pe bulevardul Aurel Vlaicu. Potrivit IPJ, o femeie de 24 de ani a condus un autoturism dinspre CET spre Far, iar la coborârea de pe pod, la intersecţia cu strada Viorelelor a pătruns pe contransens, unde a intrat în coliziune cu un autoturism condus de un bărbat, în vârstă de 63 de ani. În urma impactului, a rezultat rănirea uşoară a şoferiţei, dar şi a unei pasagere din […]