Eveniment

Două femei au ajuns la spital în urma unui accident rutier petrecut în Constanţa

todayMay 25, 2020 6

Background
share close

Două persoane au fost rănite în urma unui accident rutier petrecut astăzi, pe bulevardul Aurel Vlaicu. Potrivit IPJ, o femeie de 24 de ani a condus un autoturism dinspre CET spre Far, iar la coborârea de pe pod, la intersecţia cu strada Viorelelor a pătruns pe contransens, unde a intrat în coliziune cu un autoturism condus de un bărbat, în vârstă de 63 de ani. În urma impactului, a rezultat rănirea uşoară a şoferiţei, dar şi a unei pasagere din cealaltă maşină. Victimele au fost transportate la Spitalul Judeţean de Urgenţă pentru mai mult investigaţii medicale.

Written by: Stiri Radio Sky

Rate it

Previous post

Eveniment

S-a aprobat calendarul de desfăşurare a examenului de Bacalaureat

A fost aprobat noul calendar de organizare şi desfăşurare a examenului de Bacalaureat. Astfel, potrivit Ministerului Educaţiei şi Cercetării, în perioada 3- 10 iunie va avea loc înscrierea candidaţilor, iar de pe 11 până pe 17 iunie va avea loc procesul de echivalare şi recunoaştere a competenţelor digitale. Probele scrise vor începe cu cea la limba şi literatura română, pe data de 22 iunie. Apoi pe data de 24, respectiv 25 iunie, vor avea loc probele scrise la materia obligatorie […]

todayMay 25, 2020 9

Similar posts

Stiri

C.N.A.P.M. – ANUNȚ DE RECRUTARE ȘI SELECȚIE

  Compania Națională Administrația Porturilor Maritime S.A. Constanța anunță declanșarea procedurii de recrutare și selecție pentru ocuparea funcției de Director Financiar al societății, în conformitate cu prevederile OUG nr. 109/2011 privind guvernanța corporativă a întreprinderilor publice. Persoanele interesate pot consulta condițiile de participare, criteriile de selecție, documentele necesare și instrucțiunile […]

todayJune 11, 2026 12