O femeie a suferit arsuri in urma exploziei unei butelii
O femeie în vârstă de 70 de ani, din localitatea Corbu, a ajuns cu arsuri la spital în urma exploziei unei butelii. Potrivit ISU Dobrogea, o autospecială de stingere din cadrul statiei Midia şi un echipaj de prim ajutor au intervenit noaptea trecută la faţa locului, pentru a extrage victima care a fost prinsă sub dărâmături. Femeia a fost scoasă conştientă si a fost preluata de echipajul medical pentru a fi transportată la spital. Aceasta prezintă arsuri pe aproximativ 20% […]