Un autobuz a lovit o căruţă nesemnalizată condusă de un minor de 15 ani
Un autobuz a lovit aseară o căruţă nesemnalizată condusă de un minor de 15 ani. Potrivit poliţiştilor, accidentul s-a produs pe DN22C, în afara oraşului Medgidia. Un bărbat de 40 de ani se deplasa cu autocarul către Constanţa şi a intrat în coliziune cu atelajul hipo care mergea în aceeaşi direcţie şi care nu avea nici lumini şi nici semne refelectorizante.Taxatoarea, în vârstă de 30 de ani, a fost rănită uşor. În autobuz nu erau pasageri. După producerea accidentului, adolescentul […]