Festivitatea de deschidere a anului universitar a avut loc în această dimineață la Sala Sporturilor
Sute de studenți, părinți, profesori și reprezentanţi ai autorităților locale participă la deschiderea anului universitar care are loc la Sala Sporturilor din Constanța. Viceprimarul, Costin Răsăuțeanu, a deschis festivitatea şi a transmis mesajul primarului Decebal Făgădău. Acesta nu a putut fi prezent la manifestare pentru că este plecat la Guvern să rezolve problema cu privire la lipsa apei calde din municipiu. Edilul şef al Constantei le-a transmis studentilor mult succes în noul an, dar si faptul că este mulțumit că […]