A fost demarată campania SOS Casino, iar la finalul festivalului Neversea, organizatorii vor dubla suma strânsă şi o vor oferi municipalităţii
Până la jumătatea lunii noiembrie Cazinoul din Constanţa va fi conservat de către municipalitate a- declarat, astăzi, primarul, Decebal Făgădău. La rândul său, Edy Chereji, director marketing al festivalului Neversea care se va desfășura, luna viitoare, la Constanţa a declarat că, de astăzi, a fost demarată campania SOS Casino, unde românii pot dona bani pentru restaurarea Cazinoului. Cei care doresc să facă donaţii pot accesa site-ul neversea.com, iar campania se va încheia pe 1 noiembrie. Pe de altă parte, un […]