Sănătate

Magistrat constănţean depistat cu coronavirus

todayJuly 23, 2020 2

Background
share close

Un judecător de la Curtea de Apel Constanța a fost confirmat pozitiv cu coronavirus. În cadrul instituţiei se desfăşoară o anchetă epidemiologică, iar spaţiile în care a avut acces magistratul sunt dezinfectate. Bărbatul este în concediu din 10 iulie, iar cei mai mulţi dintre cei care au intrat în contact cu el înainte de această dată sunt şi ei în concediu de odihnă.

Written by: Stiri Radio Sky

Rate it

Previous post

Eveniment

Bărbat prins sub tractor în urma unui accident

Un bărbat de 36 de ani a rămas încarcerat după ce s-a răsturnat cu tractorul în această dimineaţă la intrarea în localitatea Tichileşti dinspre Topalu. Potrivit ISU Dobrogea, la faţa locului au ajuns pompierii de la descarcerare de la Punctul temporar de stingere Crucea şi un echipaj SMURD B. Victima a fost scoasă din autovehicul şi preluată de cadrele medicale. Bărbatul a suferit multiple traumatisme.

todayJuly 23, 2020 12

Similar posts

Stiri

C.N.A.P.M. – ANUNȚ DE RECRUTARE ȘI SELECȚIE

  Compania Națională Administrația Porturilor Maritime S.A. Constanța anunță declanșarea procedurii de recrutare și selecție pentru ocuparea funcției de Director Financiar al societății, în conformitate cu prevederile OUG nr. 109/2011 privind guvernanța corporativă a întreprinderilor publice. Persoanele interesate pot consulta condițiile de participare, criteriile de selecție, documentele necesare și instrucțiunile […]

todayJune 11, 2026 12