Prefectul judeţului Constanţa nu şi-a mai prelungit mandatul
Prefectul judeţului Ioan Albu nu şi-a mai dat acordul pentru a ramane în functie, mandatul acestuia incheiindu-se astăzi. El a declarat că a luat această decizie pentru a-si continua afacerea de familie, dar si pentru realizarea de proiecte în ceea ce priveşte obținerea de fonduri europene în agricultură. Ioan Albu a adăugat că activitatea în Prefectură este una laborioasă, cu multe probleme din urmă, dar a precizat că nu are niciun fel de problemă la Ministerul de resort. Vă reamintim, […]